Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis LC/UPC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis LC/UPC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

€9.90
Prieinamumas
Yra sandėlyje

  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Pageidavimai
  • Žymos: lauke eksporto, lauke ispanų, splitter jungiklis, Pigūs lauke eksporto, Aukštos Kokybės dėžutė ispanų, Kinija splitter jungiklis Tiekėjų.

Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis LC/UPC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

Aprašymas

Singlemode Sankaba yra pagaminti iš rūšiuojami indeksas pluoštų su šerdies skersmuo 9um. Standartinis singlemode sujungimo elementai dažniausiai naudojami tolimojo ryšio su LED šaltinius, veikiančioms 1310nm ar 1550nm. Singlemode sujungimo elementai bangos nepriklausomų per platų ilgiai vienodi transporto rūšių energijos skirstymo pradėti būklės.

Programos

Savybės

FDDI

Ryšių sistema

Prieiga prie tinklo

Vietinis tinklas

Mažas (insertion loss

Didelis kryptingumas

Kompaktiškas dydis

Didelis stabilumas ir patikimumas

Prekės Informacija

9/125um Singlemode 1310/1550nm 50/50 prikabinti santykis 2mm LC/UPC Optinio Pluošto FBT Splitter/Sankaba

Specifikacija

Prikabinti santykis

50:50

Veiklos bangos ilgis

nm 1310/1550

Reitingas

P

Max perteklinis nuostolis

dB

0.5

Max įterpties nuostoliai

dB

3.8

Max vienodumą

dB

0.6

Min kryptingumas

dB

40

Darbinė temperatūra

°C

-20~+75

Laikymo temperatūra

°C

-40~+85

Pakuotės matmenys

mm

90*20*10

visos specifikacijos neapima nuostolių jungtis

  • Bangos ilgis: 1310/1550nm
  • Pluošto Ilgis: 1m
  • Prikabinti Santykis: 50/50
  • Jungtis: LC/UPC
  • Įterpties Nuostoliai: 3.6 dBm
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Modelio Numeris: 1X2 FBT
  • Kabelio Skersmuo: 2.0 mm
  • Darbinė temperatūra: -40~85